Credit Suisse – prezentacja i warsztaty dla studentów

W środę 13 kwietnia o godzinie 10:00, Credit Suisse zaprasza do sali A na prezentację WebDev for Wallstreet w ramach cyklu Wrocław Does IT.

Menedżerowie przedstawią system, który rozwijają oraz to, jak kooperuje on z rozwiązaniami przeznaczonymi dla traderów i klientów banku. Z wykładu dowiecie się również, jak wygląda praca z rozproszonymi systemami dostarczającymi dane i jakie problemy one stawiają oraz poznacie zadania i wyzwania codziennej pracy developerów pracujących w Credit Suisse Center of Excellence Wroclaw.

Kolejnym elementem prezentacji Credit Suisse w ramach Wroclaw Does IT będzie praktyczny warsztat dla studentów – WebDev for Wallstreet.

Przynieś ze sobą swój laptop, a będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w warsztacie – cały niezbędny set up sprzętu menedżerowie przeprowadzą na miejscu.

Kiedy: piątek, 15 kwietnia, 8:00 – 12:00
Gdzie: Instytut Informatyki, sala 5