Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Matematycznego

W sobotę 1 kwietnia 2023 r. zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Matematycznego UWr, będący częścią Dnia Otwartych Drzwi Wydziału Matematyki i Informatyki UWr.

Zaczynamy o 11:00 w sali 25 w Instytucie Informatyki UWr od ogólnowydziałowego wykładu inauguracyjnego Jana Marcinkowskiego pt. Jak Marian Rejewski złamał Enigmę.

Potem przenosimy się do Instytutu Matematycznego UWr do sali WS:

12:00 Tomasz Elsner, prezentacja kierunku matematyka
12:20 Konrad Krystecki, Zagadnienie ruiny – teoria a praktyka
13:05 Szymon Cygan, Nierówność Turinga w biologii
13:40 Atrakcje przygotowane przez studentów.

O godz. 14:00 w sali 25 w Instytucie Informatyki odbędzie się spotkanie dr. hab. Marcinem Preisnerem dla osób zainteresowanych Indywidualnymi Studiami Informatyczno-Matematycznymi.

O godz. 14:00 w sali 119 w Instytucie Informatyki (I piętro) odbędzie się spotkanie z przedstawicielkami akcji Dziewczyny na Politechniki/Dziewczyny do Ścisłych, w której nasz Wydział od kilku lat uczestniczy.

Pełny program Dnia Otwartych Drzwi Wydziału Matematyki i Informatyki UWr można znaleźć na stronie Wydziału.

Wydarzenia na FB: DOD IM UWr, DOD II UWr