Konkurs COMAP MCM 2020

Zapraszamy studentów studiów licencjackich do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Consortium for Mathematics and Its Application w modelowaniu matematycznym The Mathematical Contest in Modeling. To już kolejna edycja, podczas której drużyny studentów zmierzą się z zamodelowaniem problemu opartego o dostarczone dane. Wszelkie materiały zapewnione przez organizatorów będą pochodzić z realnych ośrodków badawczych, a więc stworzy to niesamowitą okazję do użycia teorii w praktyce. Ponadto można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne.

Konkurs jest drużynowy i płatny. Drużyna musi liczyć do trzech studentów (Team Members) oraz jednego opiekuna grupy (Team Advisor) – może nim zostać pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego, student albo członek Teamu. Koszt rejestracji wynosi 100 dolarów od drużyny (możliwe dofinansowanie – prosimy o kontakt pod adresem kkrystecki@math.uni.wroc.pl).

Harmonogram:
Wszystkie godziny podane są w czasie EST! (w Polsce jest sześć godzin później)
Zamknięcie rejestracji: 13.02.2020 r. godzina 15:00
Początek konkursu: 13.02.2020 r. godzina 17:00
Koniec konkursu: 17.02.2020 r. godzina 20:00
Wyniki zostaną podane przed 30.04.2020 r.

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu