Ogłoszenie dla studentów Analizy danych

W ramach współpracy Uniwersytetu Wrocławskiego z belgijskim Hasselt University, w semestrze zimowym 2019/20 dla studentów pierwszego i drugiego roku studiów magisterskich na specjalności Analiza danych dostępne będą następujące kursy e-learningowe (zaliczane jako przedmioty do wyboru):

1. Computer intensive methods
2. Survival analysis
3. Bayesian data analysis
4. Semiparametric regression

Kursy 1-3 prowadzone będą przez pracowników Hasselt University, kurs 4 będzie prowadzony przez Jarosława Harezlaka, pracownika Indiana University i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Z uwagi na to, że rok akademicki w Hasselt University rozpoczyna się w połowie września, rejestracja na te zajęcia będzie prowadzona tylko przez kilka pierwszych dni października i będzie wymagać przejścia procedury rejestracyjnej na stronie Hasselt University (szczegóły zostaną podane we wrześniu). Zachęcamy do skorzystania z powyższej oferty i zwracamy uwagę, że będzie to wymagać szybkiego działania już w pierwszych dniach października. Nie będzie możliwości późniejszej rejestracji, natomiast będzie wyznaczony termin, w którym możliwe będzie wypisanie się z przedmiotu. W USOSWeb dostępne są sylabusy powyższych przedmiotów. Dalsze szczegóły zostaną podane we wrześniu.