Ogłoszenie Dyrekcji w sprawie zapisów i zajęć w semestrze letnim

Dyrekcja Instytutu Matematycznego ogłasza co następuje:

1. Rejestracja na przedmioty rozpoczyna się 19 lutego o 14:00. Zwracamy uwagę, że papierowe podania o wpisanie/wypisanie z przedmiotu zostały zastąpione podaniami w MS Forms: Formularz A, Formularz B. Szczegółowe informacje w pliku.

2. Apelujemy o korzystanie z systemu rejestracji w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, w szczególności o niegenerowanie „sztucznego tłoku” w grupach zajęciowych i o niezwłoczne wyrejestrowywanie się w przypadku rezygnacji z przedmiotu. W szczególności, niedopuszczalne jest równoczesne rejestrowanie się na dwie wersje (standardową i rozszerzoną) tego samego przedmiotu.

3. Zgodnie z nowym programem, studenci rozpoczynający studia magisterskie obowiązani są wybrać specjalność w terminie do 10 marca, składając poprzez MS Forms Formularz C. Szczegóły w pliku.

4. Zmiany w programie studiów spowodowały zmiany nazw i usytuowania niektórych przedmiotów. Szczegółowe informacje o poszczególnych przedmiotach w pliku.

5. W pliku podane są sugestie opiekunów specjalności dla studentów studiów magisterskich odnośnie wyborów przedmiotów w semestrze letnim roku akademickiego 2020/21.