Szczepienia przeciw COVID-19 dla studentów

Komunikat Nr 49/2021 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 15 kwietnia 2021 r. w sprawie zapisów na szczepienia przeciw COVID-19 dla zainteresowanych studentów i doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Komentarz:
Na podstawie doświadczeń z akcji szczepienia pracowników chcielibyśmy uprzedzić, że indywidualne terminy szczepień są wyznaczane przez jednostkę realizującą szczepienia (w przypadku pracowników był to Uniwersytecki Szpital Kliniczny przy ul. Skłodowskiej-Curie 58 we Wrocławiu) i przesyłane poprzez sms, dlatego w formularzu należy podać nr telefonu komórkowego. Można się też spodziewać, że terminy szczepień będą wyznaczane z bardzo krótkim wyprzedzeniem, co może mieć znaczenie dla studentów mieszkających poza Wrocławiem.