Szkolenie Uniwersytet Przyszłości

Uniwersytet Przyszłości

RUSZYŁA REKRUTACJA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA pt.: „Uniwersytet Przyszłości” Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza studentów wydziałów nauk ścisłych i przyrodniczych do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu „Akademia Rozwoju – kluczem wzmocnienia kadr polskiej gospodarki”. Rekrutacja trwa od 26 stycznia do 6 lutego 2015 r. DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SZKOLENIA?

Szkolenia skierowane są jest do studentów i studentek co najmniej II roku studiów
I stopnia lub studiów II stopnia wydziałów kluczowych w kontekście realizacji „Strategii Europa 2020”:

• Biotechnologii
  • Chemii
  • Fizyki i Astronomii
  • Matematyki i Informatyki
  • Nauk Biologicznych
  • Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA?

• rzetelne wzbogacenie Twojego CV o kompetencje poszukiwane przez pracodawców;
  • udział w 5 powiązanych ze sobą modułach tematycznych rozwijających kompetencje interpersonalne, numeryczne a także z zakresu przedsiębiorczości pod kątem efektywnego zatrudnienia na rynku pracy lub rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej;
  • 100 godzin warsztatowych zajęć prowadzonych z wykorzystaniem metod interaktywnych;
  • uczestnictwo w diagnozie kompetencji zawodowych „Assessment Center” oraz uzyskanie indywidualnego raportu zawierającego wskazówki dotyczące dalszego rozwoju zawodowego;
  • kompleksowe materiały szkoleniowe w ramach każdego z modułów;
  • po każdym ukończonym module odrębny certyfikat wydany przez zewnętrzną firmę szkoleniową;
  • dyplom ukończenia „Uniwersytetu Przyszłości” sygnowany przez Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Aby zapisać się na szkolenie należy w terminie 26 stycznia – 6 lutego 2015 r.
w Biurze Karier przy. ul. Szczytnickiej 11 złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. Dokumenty przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:30. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Formularz zgłoszeniowy, program i harmonogram szkolenia, wzory dokumentów oraz Zasady Rekrutacji i Uczestnictwa w szkoleniu znajdują się na stronie internetowej Biura Karier. Pierwsze zajęcia już 13 marca 2015 r. Serdecznie zapraszamy!

Image icon plakat_szkolenia_up3-1.jpg710.28 KB
Image icon up_header-2.jpg32.8 KB