Zrób krok w przyszłość! – VI edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Trwa nabór prac do VI edycji konkursu „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki, organizowanego przez Fundację mBanku. Prace można składać do 31 października 2021 r.

Do konkursu można zgłosić pracę naukową, licencjacką lub magisterską o tematyce matematycznej, przyjętą do druku lub wypromowaną w 2021 roku. Praca konkursowa powinna proponować nowatorskie, oryginalne rozwiązania, wskazujące nowe kierunki bądź nowe metody badawcze. Laureat konkursu otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, symbolizującą postać wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha, przyznane będą też trzy wyróżnienia po 10 tys. zł. Nasi studenci odnoszą duże sukcesy w tym konkursie – w poprzedniej edycji konkursu wyróżnienie otrzymał Maciej Kucharski, wcześniej laureatką była Agnieszka Hejna, a wyróżnienia otrzymali Katarzyna Siejek i Daniel Danielski.

Strona konkursu