Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Matematycznego

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem matematyki w naszym Instytucie zapraszamy w sobotę 9 kwietnia na Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Matematycznego UWr.

Harmonogram Dnia Otwartych Drzwi:
11:00 (Instytut Informatyki UWr, sala 25) Ogólnowydziałowy wykład inauguracyjny, Paweł RajbaJak znaleźć kota na drzewie? Historia steganografii, czyli sztuki ukrywania informacji.

Potem przenosimy się do Instytutu Matematycznego UWr do Audytorium im. Edwarda Marczewskiego (sala EM):
12:00 Tomasz Elsner – prezentacja kierunku matematyka.
12:20 Adam KaszubowskiDlaczego matematyk jest cenny na rynku pracy? Okiem praktyka.
12:55 Jan KraszewskiJakiego koloru jest moja czapka, czyli po co matematykowi struktura.
13:30 Atrakcje przygotowane przez studentów.

O godz. 13:40 w sali 25 w Instytucie Informatyki odbędzie się spotkanie z dr. hab. Marcinem Preisnerem dla kandydatów na Indywidualne Studia Informatyczno-Matematyczne (ISIM).