Szkoła dla studentów Baby Steps Beyond the Horizon

Koło Naukowe Matematyków Teoretyków UWr, prof. Ewa Damek, prof. Piotr Hajac i prof. Jacek Miękisz organizują kolejną edycję szkoły dla studentów Baby Steps Beyond the Horizon. Szkoła odbędzie się w Będlewie od 28 sierpnia do 3 września 2022 r. i będzie transmitowana na platformie Zoom. Znamy już nazwiska wykładowców, które można znaleźć na załączonym plakacie

Celem wydarzenia jest przygotowanie kolejnego pokolenia matematyków do odkrywania nieznanego poprzez przedstawienie im w przystępny sposób różnorodnych dziedzin matematyki i odkrycie przed studentami szerokich możliwości ich kariery naukowej. Po raz drugi będziemy gościć referentów z całego świata, nie tylko z Polski, stąd wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy i będzie odbywało się w trybie hybrydowym.

Zachęcamy studentów do udziału w tej szkole. Należy się w tym celu zarejestrować, wybierając rodzaj uczestnictwa: on-site bądź online.

Więcej informacji na stronie szkoły i na FB.

Zajęcia finansowane w ramach Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.