15.04.2011 - "Irevna Hiring Day", czyli dzień zatrudniania.

Firma CRISIL Irevna pragnie zaprezentować się studentom i absolwentom Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym celu 15 kwietnia (piątek) w sali A Instytutu Matematycznego UWr organizuje Hiring Day, czyli dzień zatrudniania. Plan Hiring Day jest następujący: 9:00 - 45-minutowa prezentacja firmy, jej pracowników i możliwości. 10:00 Wszystkie osoby zainteresowane przystępują do dwugodzinnego testu kwalifikacyjnego. 13:00 Ogłoszenie listy osób, które przeszły test pomyślnie. Osoby te biorą udział w kolejnym etapie jakim jest rozmowa kwalifikacyjna (ok. 20 min na osobę). Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji będą miały szansę m.in. na: - podjęcie współpracy z analitykami największych banków inwestycyjnych, - tworzenie i przeprowadzanie analiz strategii tradingowych jak i zabezpieczających, - wykonywanie wycen instrumentów pochodnych, - zarządzanie portfelami inwestycyjnymi, - analizę szeregów czasowych. Szczegółowy program i informacje o firmie można znaleźć na plakacie. Serdecznie zapraszamy!