Ogłoszenie Dyrekcji

Ogłoszenie Dyrekcji ws. zmiany grupy zajęciowej:

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w odniesieniu do zajęć stacjonarnych w Instytucie Matematycznym obowiązuje zasada, że studenci mogą uczestniczyć jedynie w tych zajęciach i w tych grupach ćwiczeniowych/laboratoryjnych, do których są zapisani w systemie USOS. W szczególności niedopuszczalna jest samowolna zmiana grupy zajęciowej.

Limity miejsc w poszczególnych grupach zostały ustalone w taki sposób, żeby zapewnić możliwie równomierny rozkład studentów między grupy ćwiczeniowe/laboratoryjne (na przedmiotach, do których przypisana jest więcej niż jedna grupa). W wielu przypadkach limity miejsc na zajęciach zostały celowo ustawione poniżej liczby dostępnych miejsc na sali.

W wyjątkowych (i dobrze uzasadnionych!) przypadkach studenci mogą złożyć podanie z prośbą o przeniesienie do innej grupy ćwiczeniowej/laboratoryjnej, adresując je do dyrektora ds. dydaktycznych i wysyłając emailem na adres elzbieta.kalinowska@uwr.edu.pl (nie ma formularza dla takich podań). Zwracamy uwagę, że uwzględnianie takich próśb możliwe będzie jedynie w bardzo ograniczonym zakresie.