Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Przypominamy, że już tylko do 31 października 2018 trwa nabór prac do konkursu „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki.

Do konkursu można zgłosić pracę naukową, licencjacką lub magisterską o tematyce matematycznej, przyjętą do druku lub wypromowaną w 2018 roku.  Praca konkursowa powinna proponować nowatorskie, oryginalne rozwiązania, wskazujące nowe kierunki bądź nowe metody badawcze. Laureat konkursu otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, symbolizującą postać wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha. W poprzedniej edycji konkursu laureatką została Agnieszka Hejna z naszego Instytutu.