Ankieta dla absolwentów

Akademickie Biuro Karier rozpoczęło badania opinii odnośnie relacji między absolwentami a Uniwersytetem Wrocławskim. w związku z tym zwraca się z poniższym apelem:

„Absolwentki! Absolwenci! Jakie jest Wasze zdanie?

Właśnie ukończyliście studia na Uniwersytecie Wrocławskim? A może mury uczelni opuściliście już dawno temu? Nieważne! Dla nas nie ma znaczenia, ile czasu upłynęło od Waszych ostatnich egzaminów. Zależy nam na poznaniu Waszej opinii!

Chcąc nadać współpracy z Wami – Absolwentkami i Absolwentami nowy wymiar, postanowiliśmy przeprowadzić badania mające na celu poznanie Waszego zdania w tym zakresie. Ankieta, którą Wam udostępniamy jest w pełni anonimowa, a wypełnienie jej zajmie ok. 5 minut. Na Twoją odpowiedź czekamy do 31 października 2022 r. "