Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

w ostatnich dniach nasza wydziałowa społeczność włączyła się aktywnie w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Aby uczynić tę pomoc bardziej efektywną, zamierzamy skoordynować działania na poziomie wydziału i utworzyć grupę składającą się ze studentów oraz pracowników, w ramach której będziemy wymieniać się informacjami o aktualnych potrzebach. W związku z tym prosimy również Was o przyłączenie się do tej akcji.

Osoby, które chciałyby się zaangażować w pomoc lub otrzymywać informacje o potrzebach prosimy o podanie danych kontaktowych.

W tej chwili nie potrafimy określić konkretnych szczegółów, ale pierwsze sygnały wskazują, że Wasze zaangażowanie mogłoby polegać na opiece nad dziećmi, zakupach, pomocy w nauce, załatwianiu spraw formalnych itd.

Zespół Dziekański