Ogłoszenie Dyrekcji o korektach zapisów

Ogłoszenie Dyrekcji w sprawie korekt zapisów na zajęcia:

Korekty zapisów na przedmioty możliwe są w nieprzekraczalnym terminie 5 listopada. Wymagane jest uzasadnione podanie (na załączonym druku) do dyrektora ds. dydaktycznych, złożone w sekretariacie dydaktycznym. Szczególnie wnikliwie będą analizowane wnioski o wypisanie z zajęć laboratoryjnych, na których dla części studentów zabrakło miejsc lub gdzie duże zainteresowanie wymagało uruchomienia dodatkowych grup laboratoryjnych.

Studenci pierwszego semestru mogą zmienić poziom przedmiotu do 20 listopada (do godz. 12:00), w tym wypadku podanie nie wymaga uzasadnienia.

Zapraszamy na seminarium wydziałowe

Dziekan Wydziału serdecznie zaprasza pracowników oraz studentów na kolejne seminarium wydziałowe, które odbędzie się w czwartek 18 października o godz. 12:30 w sali 119 w Instytucie Informatyki. Prelegentem będzie prof. Włodzimierz Zadrożny (University of North Carolina at Charlotte), który wygłosi wykład pt.

Topology and Sheaves for Natural Language Understanding?

Przed seminarium, o godz. 12:00, Dziekan zaprasza na kawę i ciastka.

Rusza tutornia

Zespół tutorów ogłasza:

Drodzy studenci,

dnia 09.10.2018 (wtorek) rusza w tym semestrze tutornia. Tutornia jest miejscem przeznaczonym głównie dla studentów pierwszego i drugiego roku, w którym starsi koledzy pomogą wam z trudnościami matematyki czyhającymi na was na studiach.Tutorzy będą na was czekali w dniach zajęć dydaktycznych, w sali 202 (poziom bufetu), w terminach:

Poniedziałek 10-12
Wtorek 10-14
Środa 14-16
Czwartek 8-10 i 14-16

Serdecznie zapraszamy.

Zapisy do grup laboratoryjnych

Komunikat Dyrekcji: „Za zgodą prowadzącego laboratoria sekretariat dydaktyczny może dopisać uczestników ponad limit 15 miejsc. Osoby takie składają w sekretariacie dydaktycznym podanie zaakceptowane przez prowadzącego laboratoria. Do uczestnictwa w zajęciach konieczne będzie wówczas przyniesienie własnego laptopa”.

Zapisy na WF

Dział Nauczania informuje, że zapisy na WF będą przeprowadzone w terminie 01-03 października 2018 r. w godzinach 8:00 – 22:00.

Korekta zapisów w terminie 17-19 października 2018 r. w godzinach 8:00 – 22:00.