Spotkanie ws. zmian w programie studiów magisterskich

Informujemy, że we wtorek 26 lutego o godz. 13:00 w sali WS odbędzie się spotkanie z dyrekcją dla 2. i 3. roku studiów licencjackich w sprawie zmian w programie studiów magisterskich, które wejdą w życie 1 października 2019 r.

Przypominamy też, że zmiany w programie studiów licencjackich, które również wejdą w życie, nie dotyczą osób obecnie studiujących.

Szkoła dla studentów „Pierwsze horyzonty”

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję szkoły dla studentów Pierwsze Horyzonty (dawniej Baby Horizons), która odbędzie się w dniach 7-10 marca 2019 r. w Będlewie.

Celem szkoły jest pokazanie studentom różnych możliwości zanim wejdą w wąską specjalizację. Oryginalnie szkoła była przeznaczona głównie dla studentów III roku studiów licencjackich, ale jak pokazało jej pierwsze i drugie wydanie bardzo dobrze jest pomieszać studentów o różnym poziomie zaawansowania i doktorantów. Zapraszamy więc wszystkich niezależnie od tego, na którym roku są.

Swój udział zapowiedzieli: prof. dr hab. Mikołaj Bojańczyk (UW), dr hab. Tomasz Cieślak (IMPAN), prof. dr hab. Krzysztof Krupiński (UWr), dr hab. Piotr Nowak (IMPAN), dr hab. Adam Skalski (IMPAN) i prof. dr hab. Jacek Wesołowski (PW).

Ankiety studenckie

Ogłoszenie Dyrekcji dla studentów:

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem studiów obowiązkiem każdego studenta jest wypełnianie ankiet ewaluacyjnych dotyczących zajęć dydaktycznych. Ankiety można wypełniać w systemie USOS do 20 lutego. Ankiety są anonimowe, a ich wyniki nie będą udostępniane przed końcem sesji egzaminacyjnej.

Matematyka w naszym Instytucie kierunkiem wyróżnionym!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej stwierdziło, iż wysoki poziom kształcenia na kierunku matematyka prowadzonym na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia uzasadnia przyznanie oceny WYRÓŻNIAJĄCEJ.